Siedząca

Dostępność: W magazynie
Czas dostawy: 1-3 dni
6 000 zł
Brutto

Opis

Nie ma jeszcze opisu tej pracy.

Biogram

Aleksandra Zielińska-Misiun – absolwentka Katedry Ubioru na Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi. [...] Używanie pędzla i szpachelki… to nudne. Farby na płótnie rozprowadzam za pomocą różnych narzędzi, np. linijek. Podczas tworzenia obrazów lubię patrzeć, gdy grubo nakładane kolory olejnej farby mieszają się na płótnie – to fascynujące! Taki sposób „malowania” tworzy nieprzewidywalne, zaskakujące efekty wizualne i strukturalne, co czyni dzieła wyjątkowymi. [...] Niepowtarzalność moich obrazów najlepiej widać z bliska.
Cykl „The Woman” jest kolekcją abstrakcyjnych obrazów, w których skupiam się na tematyce kobiecej sylwetki. Iluzoryczne postacie przedstawione na obrazach, widziane oczami wyobraźni, są uwiecznione w różnych sytuacjach i pozach ekspresyjnie nakładaną na płótno farbą. Cykl „The View” jest kolekcją abstrakcyjnych pejzaży z różnych stron świata, jak również wyimaginowanych krajobrazów.

W pracach pojawia się metafora, gra wyobraźni, zmieniają się narzędzia, a oprócz koloru dominuje struktura. Obrazy przenoszą nas w bezpieczną podróż, skłaniając do chwili relaksu i odpoczynku.

Cechy

Ogólna charakterystyka
Rok powstania 2023
Oryginał Jedyny w swoim rodzaju
Sygnatura artysty Tak
Certyfikat autentyczności Tak
Gotowe do powieszenia Tak
Metoda wykonania
Technika Olej na płótnie oraz technika własna (farba nakładana szpachlą)
Wymiary pracy
Wysokość 120 cm
Szerokość 120 cm

Podobne