We are gods

Dostępność: Niedostępne
Ta pozycja obecnie jest niedostepna.

Opis

Nie ma jeszcze opisu tej pracy.

Biogram

Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie - kierunek malarstwo w pracowni malarstwa prowadzonej przez prof. Adama Brinckena oraz pracowni rysunku prowadzonej przez dr. Rafała Borcza. W swoich pracach korzysta z bogatego zasobu różnych technik i sposobów ekspresji.

Na obrazach prezentuje ślady swoich podróży ku afirmacji życia, natury, kobiecości, ciała, macierzyństwa. To, co widzi osadza na płaszczyznach z delikatnością i lekkością intensywnych, choć akwarelowych kolorów, starając się przy tym nie odbierać im ruchu. Na płótnach i na ścianach tworzy mapy umieszczonych jakby w stanie nieważkości barwnych znaków i metaforycznych form. Zaludniają przestrzeń, uciekają z obrazów, ulatniają się, spadają i rozmywają się w powietrzu i na ziemi. Nie lubią zamkniętych ram, jak i zamkniętego umysłu.

Ważny jest również sam proces tworzenia oraz jego nieoczywistość. Podejmowanie niektórych decyzji trwa godziny, dni, niektórych zaledwie sekundy, uzależniając końcowy efekt od gestu, chwilowego wybuchu. Jednakowoż raz podjęta decyzja, pozostaje na zawsze, nie da się jej przemalować, zmyć, poprawić. Tym charakteryzuje się technika wodna, której używa artystka.

Cechy

Ogólne
Rok powstania 2021
Oryginał Jedyny w swoim rodzaju
Sygnatura artysty Tak
Certyfikat autentyczności Tak
Gotowe do powieszenia Tak
Metoda wykonania
Technika Akryl na płótnie
Wymiary
Wysokość 80 cm
Szerokość 100 cm

Podobne